Sepetim
Müşteri Hizmetleri+90 850 885 0 300 /  [email protected]

 Tüm Siparişlerinizde  Ücretsiz Kargo!  🥳

Giriş Yap / Kayıt Ol
E-Bültenimize Abone Olun

Gizlilik Politikası

Metalium Concept, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs.) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Metalium Concept, alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunluluğu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Metalium Concept sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin metaliumconcept.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bize aşağıda yer alan bilgilerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz..

E-posta adresi: [email protected]

Kurumsal adres: Sanayi Mahallesi 34 Nolu Cadde No : 18 Şehitkamil / Gaziantep

Ücretsiz Kargo

Tüm ürünlerde ücretsiz kargo.

Güvenli Ödeme

Paytr güvencesiyle güvenli alışveriş.

İade Garantisi

30 gün içinde koşulsuz iade garantisi.

Müşteri Hizmetleri

9:00 – 17:00 arası müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.